Napsali o nás

 

EA Hotels

S Harmonia Vini a panem Radkem Bodlákem spolupracujeme již od roku 2011.

Dosavadní spolupráci hodnotíme velice pozitivně, protože jejich komplexní servis nám dlouhodobě pomáhá a zjednodušuje práci s nabídkou vína pro klienty našich hotelů a restaurací. Velice si cením nejenom neustálé aktualizace a reakce na měnící se požadavky provozoven, ale také flexibilitu při výpomoci s řadou cateringových akcí, které pro naše klienty pořádáme.

Pro pana Bodláka není nic problém, na vše má rychlé a praktické řešení, jeho tým se vždy chová profesionálně. Pravidelné školení zaměstnanců, párování jídla s vínem, nebo tvorba vinného lístku je jenom malá část toho, co pro nás v rámci spolupráce dělá.

Full služby, Full servis, Full profi a to vše v maximálním záběru a kvalitě plně úměrné prémiové značce, kterou jsme – prostě doporučujeme.


Martina Homolová, ředitelka hotelové sítě

 

Tree of Life, Lázně Bělohrad a.s.

Je to již 7 let od doby, kdy jsme navázali spolupráci se společností Harmonia Vini. 

A musím říci, že to není pouze spolupráce na základě e-mailových objednávek. Za ta léta je to dlouhá řada velice příjemných kontaktů s lidmi, kteří vínu rozumějí, víno milují a svých zákazníků si váží.

Všichni naši hosté, kolegové i zaměstnanci, kteří prostřednictvím Harmonia Vini nahlédli hlouběji do světa dobrých vín, obohatili svůj svět o novou dimenzi.


MUDr. Jitka Ferbrová, spolumajitelka Spa resortu Tree of Life Lázně Bělohrad a.s.

 

Restaurace a Vinárna U Mansfelda, Plzeň

Naší restauraci provozujeme již od roku 2008, tedy krásných 10 let a měli jsme to velké štěstí, že jsme již předtím znali z působení v hlavním městě firmu Harmonia Vini.

Ta po celou dobu provozování Plzeňské restaurace a vinárny se nám kompletně stará o sortiment vinných lístků. Každým rokem na jaře, měníme podle dostupnosti a hlavně kvality kompletní nabídku těchto vín. Firma nabízí v široké škále vína tuzemská, ale i zahraniční.

Harmonia Vini má vynikající obchodní zástupce, kteří vždy rádi a ochotně vše potřebné zařídí. Také logistika funguje na velmi dobré úrovni.

Minimálně jednou ročně společně vyjíždíme na poznávací výlet na Moravu a tam společně a rádi ochutnáváme vína všeho druhu.

Jsme prostě velmi rádi, že tato firma na trhu působí a doufáme, že naše spolupráce bude nadále trvat k oboustranné spokojenosti.


Václav Hlous, jednatel