Wine Prague 2015

První ročník veletrhu WinePrague je již za námi. Chtěli bychom tedy poděkovat Vám všem, kteří jste se přišli podívat na náš stánek, děkujeme také Vám všem, kteří jste chtěli přijít, ale pracovní vytíženost Vám to nedovolila. I pro příští rok Vám, našim klientům a partnerům, zajistíme volné vstupenky na veletrh. Přínášíme Vám několik informací ze závěrečné zprávy, některá čísla jsou velice zajímavá.

WinePrague zažil teprve svůj první ročník a i tak se ho zúčastnilo 185 vystavovatelů na ploše o 4.200 m2 na kterou se během tří dnů podívalo 5.228 návštěvníků. Celých 68% byli profesionálové, tedy obchodníci, sommelieři a nebo lidé z oblasti HORECA. Na veletrhu bylo možné zdegustovat vína z více než 20 zemí celého světa. A jak na tom byl náš stánek?

Počet návštěvníků nevíme, jelikož jsme vás nepočítali. Nicméně víme, že jste u nás mohli degustovat široké portfolio Rodinného vinařství Sedlák a také širokou škálu od ostatních vinařů, které zastupujeme. Zmínit můžeme moravká vína z BM Vinařství, naši vlastní Harmonia Vini SelectionMoravínoVinice Hnanice, ale také zahraniční producenty. Z Itálie například Gavi di Gavi od Ernesta PicollaBarbera d'Asti z vinařství Cascina Garitina, skvělé Malbecy od Casareny, na českém trhu ojedinělá vína LA Cetto z Mexika a také náš nejnovější přírustek do rodiny, vinařství DeMartino z Chile

Osobně svá vína přišli odprezentovat Tamara Sekeljic z firmy LeBourgin a také Karl Neustifter jehož Veltlíny jsou nám, Čechům víc než známé. Tak co, těšíte se již na přístí rok?

NEZAPOMĚŇTE, 23.-25.5. 2016 OPĚT U SKLENKY DOBRÉHO VÍNA