Harmonia Vini
Cart 0
Harmonia Vini
Jsme přední dodavatel vína do gastronomie

Harmonia Vini
Selection

Řada vín Harmonia Vini Selection je originální kolekce vín pro gastronomii s mimořádným poměrem ceny a kvality. Pravidelně je vybíráme u ověřených moravských a italských vinařů. Klademe důraz na čistotu v aromatice a chuti. U bílých vín to je lehkost, svěžest a harmonie, červená zase zaujmou svou plností, bohatou aromatikou, chutí i tělem. Vína vždy osobně vybírá Radek Bodlák.

 

Morava & Čechy

V našem portfoliu je jedno české a 48 moravských, převážně středních a menších vinařství, kde srdce a vnější energie je cítit až na stole vašeho hosta.

 
 

Zahraniční
vína

Moravská a česká vína v restauraci hostům nestačí. Chtějí víc. Proto jsme se spojili se zahraničními vinaři a vybrali si od nich to nejlepší pro naši gastronomii. Začali jsme doma v Evropě - v Itálii, Německu, Francii a Španělsku. Z Nového světa jsme přidali Argentinskou Mendozu, Chile a raritní Mexiko. Nezapomněli jsme na JAR a Nový Zéland a nedávno jsme přidali víno z izraelských Golanských výšin.

 
 

Bag in Box

Na rozlévaná vína v gastronomii nebo každodenní pití doma jsou ideální bag in boxy. Je to vakuově zabalené víno, takže jeho stoprocentní kvalita vydrží minimálně měsíc. Díky efektivnější distribuci a balení bag in box nabízí úroveň kvality vína v láhvi za příznivější cenu.