Vstupenky na veletrh WinePrague zdarma

Veletrh WinePrague konaný od 25. do 27. května 2015

Koncem května, přesněji od pondělí 25. do středy 27. května 2015 se v na výstavišti PVA EXPO Praha v Letňanech uskuteční mezinárodní veletrh vína určený pouze pro odbornou veřejnost. A my zde budeme mít svůj stánek, společně s Milanem Sedlákem, kterého většina z vás zná v podobě vín Rodinného vinařství Sedlák. 

Našim klientům nabízíme vstupenky zcela zdarma, které se běžně prodávají za 600 Kč. Vytvořili jsme speciální regustrační stránku na tomto odkazu, kde se o vstupenky můžete přihlásit. Budeme pro vás mít na ochutnání nespočet vín z naší nabídky. Nenechte si to ujít. 

Těšíme se na Vás!

Nová vína a nová tvář

Naše řada Harmonia Vini Selection je na trhu již řadu let, je tedy dobře známá snad všem, kteří chodíte čas od času do restaurace. Od samého začátku mají tyto vína stejnout etiketu, která stále vypadá velice moderně, ale i přesto jsme se rozhodli pro oživení. A toto oživení přichází s 5 novými víny Harmonia Vini Selection, která vyrábí Zámecké vinařství Bzenec. Jde o 4 bílá a jedno růžové. Vše kabinety, tedy skvělá přívlastková vína s neskutečnou svěžestí a jiskrou do života. 

Informační stránku s cenami a odrůdami si můžete zde otevřít. Co na nové etikety říkáte?

Víno a gastronomie na Country Radiu.

V neděli 7.9. jsme si na Country rádiu povídali s Milošem Kellerm v jeho pořadu Moje hobby během doby na téma Víno a Gastronomie

Věnovali jsme se hlavně tomu, jak kombinace vína a jídla pozdvihne celý chuťový zážitek na úplně jinou úroveň, věnovali jsme se servisu vína a tomu proč je tak důležité víno ochutnat před tím, než je nalito do sklenice všem u stolu. Tady jsme se trošku zasekli a věnovali tomu více času, než jsme původně zamýšleli, ale myslíme si, že to vůbec ničemu nevadí. :).

Máme záznam z toho rozhovoru, který sem samozřejmě dodáme.

Nenechte si to ujít!