Spices vyhrálo Grand Restaurant 2016

Spices Restaurant & Bar, která se nachází v hotelu Mandarin Oriental byla vyhodnocena jako nejlepší restaurace v České Republice pro rok 2016. Tedy alespoň podle ankety Grand Restaurant Pavla Maurera. Jde o naprosto unikátní úspěch, protože Spices Restaurant & Bar byl otevřen teprve v dubnu minulého roku.

Rádi bychom vám představili nový neformální interiér a atraktivní koncept propojující autentickou asijskou kuchyni s kreativními koktejly a netradičními čaji.
— Jiří Štift | šéfkuchař

Hodnocení podle Grand Restaurantu

Jídlo: 1.0 | Obsluha: 1.2 | Interiér: 1.6

Přijďte se sami přesvědčit a zhodnotit skvělou a různorodou asijskou kuchyni. K pokrmům budete moci ochutnat naše výborná moravská vína, která jsou speciálně vybrána právě ke konceptu Spices.

Zdroje:
http://www.grandrestaurant.cz/top-100
http://www.mandarinoriental.cz/prague/fine-dining/spices-restaurant-and-bar/
https://storyous.com/cz/magazine/spices-autenticka-asie-jiriho-stifta-v-novem


Komentáře

Malbec z Casareny je oceněn. Opět.

Vinařství Casarena s námi včera sdílelo skvělou zprávu. Ze slavné argentinské oblasti Mendoza k nám dorazila zpráva o ocenění jejich vín. Dneska je oceněné kdejaké víno, nicméně toto jsou ocenění opravdu vysoká, tak je tady s vámi sdílíme.

Malbec 505 | 90 bodů
Single Vineyard Agrelo Lauren's Vineyard Malbec | 93 bodů

Casarena každoročně sbírá vysoká hodnocení od různých odborníků. Jední z nich je i Tim Atkin, MW (Master of Wine), nicméně toto hodnocení padlo od vedoucího sekce jihoamerických vín britského časopisu Decanter UK, Patricio Tapia.

Patricio vydal průvodce Descorchados 2016. V Latinské Americe se jedná o nejvýznamnějšího průvodce víny. A téměř celé portfolio vín Casarena obdrželo hodnocení přes 90 bodů. Podle nás to jasně dokazuje vyjímečnost vinařství a neskutečnou konzistenci v kvalitě jejich vín.

My osobně jejich Malbecy pijeme celkem často, už několik let a stále nás neomrzely. Možná byste chtěli o Casareně vědět malinko víc, můžete si tedy připomenout docela obsáhlý článek, který jsme o nich před časem napsali.


*Maloobchodní ceny s DPHKomentáře